Powitanie

Miejsce na powitania.
Kazimierz Wityński
Kontakt:

Powitanie

Post autor: Kazimierz Wityński »

Dzień dobry. Nazywam się Kazimierz Wityński, jestem regentem Wielkiego Księstwa Iżniewskiego. Zarejestrowałem się wprawdzie na forum już wcześniej, do tej pory jednak mój pobyt był związany wyłącznie z prowadzeniem korespondencji dyplomatycznej, w związku z czym po zmianie jego okoliczności postanowiłem się przywitać. Mam nadzieję na pomyślną kooperację w długofalowej perspektywie.
(—) Kazimierz Wityński / Казимир Геннадьевич Витинский
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Niebiański Cesarz
Kontakt:

OBYWATEL

RÓD

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Re: Powitanie

Post autor: Piotr Romanow »

Witam serdecznie jeszcze raz w Bastionie! Bardzo się cieszę, że nasze rozmowy dyplomatyczne przyjęły taki obrót spraw. Polecam założyć konto w naszym v-paszporcie "stempel".
https://stempel.org.pl - Tutaj link.

A także zachęcam zdobyć pieczątkę Bastionu. :)
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Awatar użytkownika
Andżej-chan Stempel
Biały Chan
Kontakt:

OBYWATEL

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Post autor: Andżej-chan »

Witam serdecznie. Wbrew mojej negatywnej reakcji na próbę reaktywacji Carstwa, jestem otwarty na współpracę. Zapraszam do odwiedzenia Nowej Ordy. :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Niebiański Cesarz
Kontakt:

OBYWATEL

RÓD

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Post autor: Piotr Romanow »

Andżej-chan pisze: 11 lut 2024, 18:19 Witam serdecznie. Wbrew mojej negatywnej reakcji na próbę reaktywacji Carstwa, jestem otwarty na współpracę. Zapraszam do odwiedzenia Nowej Ordy. :)
Od razu negatywnej. Po prostu musieliśmy Jego Ekscelencję nakierować na odpowiednie tory. :)
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Kazimierz Wityński
Kontakt:

Post autor: Kazimierz Wityński »

Piotr Romanow pisze: 11 lut 2024, 17:53 Witam serdecznie jeszcze raz w Bastionie! Bardzo się cieszę, że nasze rozmowy dyplomatyczne przyjęły taki obrót spraw. Polecam założyć konto w naszym v-paszporcie "stempel".
https://stempel.org.pl - Tutaj link.

A także zachęcam zdobyć pieczątkę Bastionu. :)
Dziękuję za powitanie, konto zamierzam założyć.
Andżej-chan pisze: 11 lut 2024, 18:19 Witam serdecznie. Wbrew mojej negatywnej reakcji na próbę reaktywacji Carstwa, jestem otwarty na współpracę. Zapraszam do odwiedzenia Nowej Ordy. :)
Dziękuję za powitanie i zaproszenie. Postaram się wkrótce z niego skorzystać. Również jestem otwarty na współpracę i mam nadzieję na pomyślny rozwój relacji dyplomatycznych.
(—) Kazimierz Wityński / Казимир Геннадьевич Витинский
Awatar użytkownika
Thomas Lisendorff
Kontakt:

OBYWATEL

Post autor: Thomas Lisendorff »

Witamy Serdecznie.
/-/ Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Obrazek
Prezes Cesarskiej Federacji Sportowej
Dowódca V OW oraz 1 GB CMW