FRONT LUDOWY - KAMPANIA WYBORCZA

Moderatorzy: Prezydent Arcadii, Prezydent Arcadii

Awatar użytkownika
Francisco País
Posty: 70
Rejestracja: 02 kwie 2024, 20:56
Kontakt:

FRONT LUDOWY - KAMPANIA WYBORCZA

Post autor: Francisco País »

Na spotkaniu wyborczym w Cienfuegos, gdzie zebrali się najbardziej zasłużeni działacze polityczni Tropico oraz delegacje ruchów socjalistycznych, komunistycznych i agrarnych z pozostałych części Arcadii Francisco Pais zainaugurował powstanie jednolitej formacji politycznej zwanej Frontem Ludowym. W przemówieniu do zebranych powiedział:
Rzeczywistość, w jakiej się znaleźliśmy wymaga od nas, byśmy wyszli poza schematy, poza linie politycznych podziałów, poza wzajemne personalne animozje. Rzeczywistość wymaga od nas, by wszyscy tu zebrani zakasali rękawy w walce o wspólne dobro, o pomyślność ludu arkadyjskiego. Komuniści, socjaliści, populiści, ludowcy, razem! Rolnicy, robotnicy, pracownicy najemni, drobni wytwórcy, razem! Katolicy i niewierzący, razem! Zwykły lud musi mieć swoją reprezentację w Kongresie. Zwykły lud, nie elity! Dlatego też z dniem dzisiejszym dokonujemy sformowania jednolitego Frontu Ludowego, który ma na celu zjednoczenie pod swoim sztandarem tych ruchów, tych organizacji, którym leży na sercu zapewnienie dla wszystkich mieszkańców Arkadii życia na odpowiednim poziomie, likwidacja wyzysku w zakładach i na plantacjach, poprawę jakości naszych szpitali i instytucji publicznych oraz rozwój naszego przemysłu, który przyniesie nam nowe miejsca pracy i umożliwi konkurowanie z innymi państwa w dziedzinie wytwórczości. Potrzeba nam modernizacji i zapewnienia dostatku dla obywateli. Koniec z obżeraniem państwa przez plantatorów, przemysłowców i burżujów zblatowanych z ośrodkami władzy. Idzie po was lud!

Do zwycięstwa!
Awatar użytkownika
Francisco País
Posty: 70
Rejestracja: 02 kwie 2024, 20:56
Kontakt:

Re: FRONT LUDOWY - KAMPANIA WYBORCZA

Post autor: Francisco País »

Otrzymaliśmy informację o ataku, jaki w naszą stronę wymierzyli ludzie ze Statist Party. Mieliśmy i nadal mamy wielki szacunek do wszystkich ruchów, którym leży na sercu Arcadia. Stanowczo jednak pragniemy się odciąć od kuriozalnych oskarżeń o to, że nasz program i nasze nastawienie to tylko i wyłącznie frazesy. Naszą partię tworzą ludzie, którzy brali udział w założeniu Arcadii, ludzie z wielkim doświadczeniem życiowym i wiedzą. Jeśli mówimy o braterstwie to będziemy to realizować, jeśli opowiadamy się za likwidacją wyzysku i elit to wykonamy to. Panie Ludovici, przez wzgląd na szacunek, jakim Pana darzę powstrzymam się od zgryźliwych komentarzy, powiem tylko jedno: Ludovici, nie idźcie tą drogą!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Plac Odkrywców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości