Hotel Imperial "Corona"

Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Niebiański Cesarz
Posty: 711
Rejestracja: 04 lip 2023, 21:06
Kontakt:

OBYWATEL

RÓD

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Hotel Imperial "Corona"

Post autor: Piotr Romanow »

HOTEL IMPERIAL "CORONA"

Obrazek

Hotel ten znajduje się na miejscu starej Corony, bardzo biednego hotelu z tej okolicy. Po przejęciu przez Nan Di tego obszaru postanowiono o zrównaniu z ziemią poprzedniego, który swoje początki ma w Carstwie Brodryjskim i wystawieniu bardziej prestiżowej budowli.Pokoje Królewskie w Hotelu wybierane są głównie przez bogatszych biznesmenów, monarchów, a i sam Niebiański Cesarz w nich bywa, gdy podróżuje o kraju. Cena takiego pokoju to 200 fortów za dobę, a przy wynajmie na tydzień koszt wynosi 1000 fortów (zniżka). Oczywiście do tego typu pokoju wliczone są wszystkie dodatki takie jak siłownia, sauna, śniadania, obiady i kolacje.


Pokój najczęściej wybierany przez klasę średnią, głównie z powodu przystępnej ceny. Noc w takim pokoju kosztuje 100 fortów, za cały tydzień cena wynosi 500 fortów. W cenie tych pokojów wliczone są śniadania i kolacje. Obiady można dokupić dodatkowo za 10 fortów dziennie, przy zakupie tygodniowego pakietu jest to 50 fortów.


Hotel ten nie posiada niższej klasy pokojów, w innych obiektach Korony można będzie zapoznać się z różnymi innymi wariantami pokojowymi.
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hotele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości