Kwestia ochrony ziem dawnej Bialenii.

Awatar użytkownika
Andżej-chan Stempel
Biały Chan
Kontakt:

OBYWATEL

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Re: Kwestia ochrony ziem dawnej Bialenii.

Post autor: Andżej-chan »

A co ja mam do tego? Wbrew temu co Waksman tam płakał na waszym forum, ja wątek FN zamknąłem wraz z wnioskiem o usunięcie mojego konta na forum FN. Od tego czasu nie rozmawiałem z Piotrem na wasz temat, bo kwestię tę uważam za zamkniętą. Życzę powodzenia, jak wszystkim państwom nordackim, po prostu zdecydowanie nie jest to kraj w którym chciałbym działać. Tak czy inaczej nie mam aktualnie czasu na poważne działanie gdziekolwiek.

Jeżeli FN deklaruje, że ziem bialeńskich nie zajmie to fajnie, cieszę się. Czy możemy to potraktować jako oficjalne stanowisko?

Ja nie mam żadnego parcia na jakąś konkretną formę zabezpieczenia Archipelagu Valhalli. Misja wojskowa może być, ale nie musi.
Obrazek

Obrazek
Bolesław Stempel
Kontakt:

Post autor: Bolesław »

Andżej-chan pisze: 22 paź 2023, 22:00 Jeżeli FN deklaruje, że ziem bialeńskich nie zajmie to fajnie, cieszę się. Czy możemy to potraktować jako oficjalne stanowisko?
Dopóki rządzę - tak.
Awatar użytkownika
Piotr Romanow Stempel
Niebiański Cesarz
Kontakt:

OBYWATEL

RÓD

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Post autor: Piotr Romanow »

Ależ nikt nie mówi o niechęci do Was. Jedyne co zrobiłem to rzuciłem nazwą waszego państwa. Jeżeli to tak bardzo boli, mogę oficjalną notę z przeprosinami wydać w Niebiańskim Pałacu.

Nie mnie to w interesie, aby ingerować w Wasze działanie. Nie mniej widzę tę misję pokojową jako swojego rodzaju dodatkową aktywność, gdzie żołnierze Paktu mogliby trochę podziałać razem.
Jego Najjaśniejsza Cesarska Mość, Cesarz Nan Di, Imperator Brodrii, Pan rzeczy widzialnych i niewidzialnych, Książe Aquelii, Pierwszy Margrabia Ocidene Marte
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Wielki Marszałek
Kontakt:

OBYWATEL

RÓD

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Post autor: Ronon Dex »

Piotr Romanow pisze: 23 paź 2023, 10:00 Nie mnie to w interesie, aby ingerować w Wasze działanie. Nie mniej widzę tę misję pokojową jako swojego rodzaju dodatkową aktywność, gdzie żołnierze Paktu mogliby trochę podziałać razem.
I dokładnie o to mi chodzi... aby był impuls do jakiś działań.
Obrazek
Awatar użytkownika
AF de Espada Stempel
Kontakt:

OBYWATEL

Post autor: AF de Espada »

W sumie trochę się nie dziwę, II FN a w tym Muratyka miała na pieńku z Bialenią (...) a może raczej po jednej dwie osobie miały kosę, nie wiem nie mnie oceniać.

No ale jak miałem okazję napisać w księdze pamiątkowej, może i nasze kraje się nie lubiły ale w wzajemnie szanowały i właśnie przez wzgląd na ten szacunek ziemie Bialeńskie w najmniejszym stopniu nie są w nasze sferze zainteresowania.

Jeżeli szanowni przedstawiciele Paktu uznają to za stosowne jestem przekonany że II FN przy aprobacie premiera @Bolesław będzie skłonne jakoś usankcjonować kwestię nienaruszalności ziem Bieleńskich na drodze prawnej poprzez stosowne porozumienia i traktaty.
ObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztab Połączonych Sił Zbrojnych”