Ronon Dex Trucking Company / Monster Logistics

Moderator: Prezydent Arcadii

Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Wielki Marszałek
Posty: 770
Rejestracja: 05 lip 2023, 06:35
Kontakt:

OBYWATEL

RÓD

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Ronon Dex Trucking Company / Monster Logistics

Post autor: Ronon Dex »

ObrazekZgodnie z wcześniejszymi planami w Wildland postało przedsiębiorstwo transportowe o nazwie:

MONSTER LOGISTICS
RONON DEX TRUCKING COMPANY


Przy czym Ronon Dex Trucking Company to nazwa całego przedsiębiorstwa, które ma ambicje z czasem działać również w innych krajach przede wszystkim w Nan Di. Natomiast Monster Logistics to nazwa oddziału w Arcadii - oddziału, którego siedzibą dyrekcji jest stolica stanu Wildland czyli miasto Lakeside.

Obrazek

Przedsiębiorstwo zajmuje się szeroko pojętym transportem kołowym, nie tylko typowych przewozów towarów pomiędzy miastami Arcadii, ale również transportem ciężkim i wielkogabarytowym np. maszyn budowlanych. Wynika to z przewidywanego zapotrzebowania na taki transport w związku z przewidywaniem wielu inwestycji tego typu na terenie rozwijającej się obecnie dość mocno Konfederacji Stanów Arcadii.

Na chwilę obecną dopiero rozwijamy działalność... obecnie mamy kilkanaście dużych samochodów ciężarowych w czterech wariantach sprowadzonych z Nan Di, gdzie działa już od dawna przemysł samochodowy...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jednak celem firmy jest używanie samochodów ciężarowych pochodzących z produkcji rodzimej - czemu sprzyja powstanie (czy raczej reaktywowanie) w sąsiadującym stanie Redrock przedsiębiorstwa produkcji samochodów o nazwie "Rock".

Udało nam się nabyć na rynku wtórnym jeden z wcześniejszych produktów tej firmy... jest to samochód ciężarowy (ciągnik siodłowy), który w zasadzie spełnia nasze wymagania:

Obrazek

Wymaga jednak pewnych działań modernizacyjnych, które zlecimy niebawem firmie "Rock" w ramach przygotowywanego zamówienia na większą ilość pojazdów - bo biorąc pod uwagę potrzeby transportowe kraju, będzie ich kilkadziesiąt sztuk w celu należytego rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

Na chwile obecną mamy kilkanaście naczep, zarówno typowych "boxów", jak i chłodni czy przeznaczonych do przewozu kontenerów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jednak nasze potrzeby są znacznie większe i kolejna partia naczep: niskopodwoziowych, podkontenerowych, cystern (różnego typu), specjalistycznych do przewozu produktów rolnych czy wywrotek płynie do nas z Nan Di.

W chwili obecnej, ze względu na niezbyt duży park maszynowy formy skupiamy się na najpilniejszych potrzebach stanu czyli poza zaopatrzeniem dla firm handlowych oraz kontenerów z portów (głównie w stanie New Olympia) - jest to transport bydła, bo to podstawowa działalność "produkcyjna" w Wildland.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rozwój i rozbudowę firmy oraz poszerzenie naszej oferty transportowej planujemy na początek lipca...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ronon Dex Stempel
Wielki Marszałek
Posty: 770
Rejestracja: 05 lip 2023, 06:35
Kontakt:

OBYWATEL

RÓD

ODZNACZENIA NANDYJSKIE

Re: Ronon Dex Trucking Company / Monster Logistics

Post autor: Ronon Dex »

Nasze zamówione w firmie Rock ciężarówki dotarły do siedziby Ronon Dex Trucking Company "Monster Logistics" w Lakeside i od razu trafiły do warsztatu, gdzie przeprowadzono stosowny tuning, montaż dodatkowego oświetlenia, wyposażenia i akcesoriów oraz na lakiernię...

No właśnie na lakiernię... w związku z otrzymaniem docelowych ciągników siodłowych Rock HK (w czterech zamówionych wersjach) w dyrekcji RDTC rozgorzała dyskusja na temat malownia.

Pierwotnie kilkanaście sprowadzonych z Nan Di ciężarówek pomalowano na granatowy kolor z pomarańczowym logiem firmowym i napisami. Ponieważ jednak nasza firma ma ambicje międzynarodowe i szykujemy kolejny oddział w Cesarstwie Nan Di, który będzie nosił nazwę "Tiger Express" - doszliśmy do wniosku, że pomarańczowy kolor loga bardziej tam będzie pasował.


Obrazek


Natomiast dla oddziału w Arcadii przyjęto czerwony "metalik" jako kolor dla pojazdów w kombinacji z błękitnym logiem... czerwień i błękit bardziej pasuje do Arcadii.


ObrazekObrazek

Do tego za kolorem czerwonym optowali niezależni kierowcy, pracujący dla nas na własnych pojazdach - nie wymagamy malowania na nich naszego loga, ale chcielibyśmy by trzymały się w podobnym kolorze "firmowym".

Przybyłe z fabryki Rock ciężarówki pomalowano więc na czerwono...Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekW podobny sposób zostaną przemalowane już posiadane wcześniej samochody zakupione w Nan Di...Obrazek

Obrazek

Obrazek


... oraz naczepy, których ostatnio nieco nam przybyło, bo przypłynęły statkiem z Nan Di.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pierwsze, nowe ciężarówki Rock HK wyruszyły już na trasy...


Obrazek

Obrazek

Obrazek


W firmie powstał pomysł kampanii reklamowej... zamierzamy niedługo rozpocząć cykl reportaży pod nazwą "Ciężarówką przez Arcadię"... :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Andrew Hordeman
Posty: 225
Rejestracja: 04 kwie 2024, 20:23
Kontakt:

Re: Ronon Dex Trucking Company / Monster Logistics

Post autor: Andrew Hordeman »

Ronon Dex pisze: 02 lip 2024, 20:30 W firmie powstał pomysł kampanii reklamowej... zamierzamy niedługo rozpocząć cykl reportaży pod nazwą "Ciężarówką przez Arcadię"... :lol:
Dobry pomysł. Ja też planuję w najbliższym czasie, w ramach obowiązków wiceprezydenta, pojeździć trochę po Arcadii. Myślę, że dzięki takim inicjatywom będzie okazja do przedstawienia, jak wyglądają różne części Arcadii "z bliska".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wildland”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość